ORTAK ALAN TEMİZLİĞİNDE LİDER TEMİZLİK MARKASI

ırmak professional

Pro

Benzersiz Hizmet Deneyimi

Profesyonel Teknik Personel

Alanında uzman eğitimli teknik temizlik personelimizle zorlu lekelerin üstesinden gelir ve üstün temizlik ve hijyen sağlanır.

 

Profesyonel Teknik Ekipman

Temizlik ve yıkama alanında Dünyaca ünlü teknik ekipmana sürekli yatırım yapıyoruz ve son teknoloji ürünlerle %99 a kadar temizliyor ve dezenfekte ediyoruz.

 

Profesyonel Hizmet

Çalışma şekliniz veya müsaitlik durumuna bağlı olarak mesaimizi ayarlıyoruz. Sizin için en uygun saatlerde çalışma alanlarınızı ve ortak alanlarınızı temizliyoruz. Dilerseniz belirli periyotlarda temizlik hizmetlerinizi tekrarlıyoruz

 

Profesyonel Garanti

Tüm temizlik hizmetlerimizi hassas makineler ile derinlemesine yapıyoruz. Doğala yakın ilaçlar, insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanıyoruz.  Beğenmediğiniz temizlik hizmetimiz olursa tekrarlamayı garanti ediyoruz.

 

Otel, Ofis, Kütüphane, Tiyatro, Cami, İbadethaneler ve Tüm Ortak Alan Temizliğinde Hizmetinizdeyiz.

Ortak alanlarda bulunan Halı, Koltuk ve Perdelerde özel işlem gerektiren tüm alanlarda yıkama hizmetini yapıyoruz. Yüksek teknoloji makinelerimizle yerinde yıkıyoruz. Kurulama makinelerimizle kurutup çok beklemeden hizmete sunuyoruz. Dilerseniz UV robotlarla %99 a kadar ortam bakteri ve mikroplarını yok ediyoruz.

HİJYEN

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Otel Halısı, Yurt Halısı, Ofis Halısı, Cami ve ibadethane Halısı, Okul, Konferans Alanı Halısı ve Sinema Halısı

Koltuk Yıkama

Otel Koltukları, Ofis Koltukları, Okul ve Hastane Koltukları, Tiyatro, Sinema ve Konferans Salonu Koltukları, Cafe ve işletme Koltukları

Perde ve Yatak Yıkama

Oteller, Okullar, Ofisler, Yurtlar, Hostel ve Butik Oteller

Ortak Alan Dezenfektasyonu

Oteller, Camiler ve ibadethaneler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Yurtlar, Konferans Salonları, Sinema ve Tiyatro Salonları ve Tüm Ortak Alanlar.

UV Bakteri ve Mikrop temizleme

Oteller, Camiler ve ibadethaneler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Yurtlar, Konferans Salonları, Sinema ve Tiyatro Salonları ve Tüm Ortak Alanlar.