Halı Yıkama

2001 yılından bügüne en iyisi en kaliteli hizmeti vermek sağlıklı yarınlar ve geleceğimiz için doğaya zarar vermeden doğala en yakın deterjanları kullanmayı ilke edindik. #YeniNesilTemizlik anlayışıyla teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En yeni makina yıkama parkurumuzla Antalya’nın hizmetindeyiz.

 

Fabrikada Halı Yıkama Hizmeti

Halıların üzerinde veya altında zamanla toz, saç kılları ve bakteriler oluşur. Bu bakterilerin ve tozların belirli zamanlarla temizlenmesi ve yıkanması gerekir. Evde veya profesyonel şekilde yıkanmayan halılar tam anlamı ile yıkanmış veya temizlenmiş olmaz. Halı yıkama işlemi için profesyonel firmalardan hizmet almak gerekir.

Şirketimizde ilk önce gelen halılar cinslerine göre ayrılır, ölçüm ve leke kontrolü yapılır. Sonrasında ise halılar için özel üretilmiş çırpma ve toz alma makinalarından geçen halılar yıkama bölümüne gelir.

Yıkama bölümünde ise halılarınızın cinsine göre hazırlanan halı deterjanları ile belirli bir süre yumuşatma işlemine bırakılır devamında ise tam otomatik makinalarda tek tek yıkanır. Sonra sıkma ve kurutma işlemi başlar. Tam kurutma işlemi ise yılın 12 ayı tam kapalı ve hijyenik ortamda  kurutulur ve otomatik makinalarla son kontrol yapılarak paketlenir . Siz müşterilerimize servis araçlarımızla teslim edilir.

 

Yerinde Yıkama Hizmeti

Değerli halılarınızı, duvardan duvara halılarınızı veya karo halılarınızı yüksek çekim kuvvetine sahip özel halı yıkama makineleri ile yerinde yıkıyoruz. Halı yıkama ekibimiz her türlü halı yıkamada uzmanlaşmış, eğitim almış personellerdir. Kullandığımız yıkama temizleme ürünleri en hassas fakat en etkili ürünlerdir. 

Son Teknoloji makinelerimiz 85-90 derecelere kadar suyu ısıtır ve kir ve lekeleri kolayca söker, ayrıca bakteri ve mikroları da yok ederiz. Bu yüzden halıya zarar veren aşırı gereksiz ovalama işlemine ihtiyaç duymayız. Ayrıca kullandığımız halı temizlik ürünleri oldukça etkili fakat zararsız sert kimyasal bulundurmayan ürünlerdir.

R

Nasıl Yıkanır?

 • Servis ekibimizden sizlere verilen saatte gelir ve halılarınızı alır ve fiyatını önceden belirler 
 • Alınan halılar gün içinde fabrikamıza getirilir ön temizlik (toz alma ve leke belirleme) yapılır.
 • Halılarınız ön yumuşama bölümünde özel solüsyonlu sularda bekletilir.
 • Yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yüksek teknolojili halı yıkama makinelerine yerleştirilir ve yıkanır. 
 • Yıkanan halılarınız sıkma makinesinde işlem gördükten sonra Nemden arındırılmış özel odalarda kurutulur 
 • 3. gün servis için araçlara yüklenir ve teslim edilir.
R

Nasıl Çalışırız ?

 • Hafta içi her gün ve cumartesi 08:00 – 17:00 saatleri arası  servis ekiplerimiz halılarınızı alır veya teslim eder.
 • Mesai saatleri dışında hizmet almak isteyen müşterilerimiz için özel teslimat ve yerinde yıkama hizmeti sunmaktayız. Bunun için önceden sizleri arayan müşteri temsilcimize belirtebilirsiniz.
R

Hizmet Sonrası Destek Nasıl?

 • Yeni müşterilerimiz adres ve telefon bilgileri sistem üzerinden kaydedilir. 
 • Müşterimiz yıkama hizmeti sonrasında memnun kalmazsa tekrar yıkama talebi oluşturabilir.
 • Çıkarılamayan leke size önceden söylenir ve bir süprizle karşılaşmazsınız.
 • Tekrar siparışlerinizde sizi tanıyor ve adresinizi kaydetmiş olduğumuzdan sadece randevu saatınizi alabilirsiniz.